0216 592 01 57 / 0532 160 63 74

Dekor Tadilat Uygulamaları

Dekor Tadilat Uygulamaları

Tüm dekor tadilat projelerinizde mermer, granit, çimstone, belenco, mutfak dolabı, daire tadilatı tüm tadilatlarda uzman ekibimizle proje ve ekip çalışmasıyla ve emekci fiyatıyla tüm tadilatlarınıza talibiz. Bizler imalatçı firma olduğumuz için piyasa şartlarının altında olan fiyat seçeneklerimiz sizler için mevcuttur. Size İstanbul Mermer, Özkan Mermer ve Özkan Mutfak olarak hizmet verdiğimiz için mutluyuz.

 

Sektörde belenco çimstone mobilya imalatı ile kolaylaştırdığımız dekor tadilat çalışmalarımız devam etmektedir daire içi tadilatlarda genelde işe yıkım kırım işe başalarız eski bir dairede kırım olmazsa olmazlardandır tadilat yapdığımız dairelerde en çok önem verdiğimiz tesisat bölümüdür eski dairelerde genelde demir boru kullanıdığından yenileme yapılmalıdır mutfak ve banyolarda resisat muhakkak elden geçmelidir normal bir dairenin 90 m2 bir dairenin tadilat bedeli ortalama 15 ile 18 bin arası değişkenlik sağlar bu imalatın içinde mutfak dolabı mutfak tezgahı daire kapıları panel banyo dolabı kıuazet elektirik ve su tesisatı kompile boya badana ile sıralandırılır.

Katagori - Dekor Tadilat Uygulamaları - Etiketler, Daire Tadilatı Uygulamaları, Mutfak Tadilat Uygulamaları, Ev Daire İç Dekor Uygulamaları, İstanbul Tadilat Uygulamaları, Dekor Dekorasyon Uygulamaları, Tadilat Uygulamaları İstanbul,