0216 592 01 57 / 0532 160 63 74

Belenco Tezgah Resimleri

Belenco Tezgah Resimleri

Belenco Mutfak Tezgahı Resimleri

İmalatcı bir firma olan belenco mutfak tezgahları imalatında müşterinin isteği doğrultusunda alın veya düz bazalı olarak Belenco Tezgah modellerini el emeği göz nuru olarak imalatını ve montajını yapıyoruz. Belenco yüzeyi yaşam alanlarını en dayanıklı, en lüks moda, en stil sahibi alanlar olacak şekilde dizayn eder. Belenco türkiye`nin zengin ve nitelikli kuvars mineralini tasarım, sanat ve mühendislikle yorumlayarak katma değeri yüksek, çağdaş tasarımlarla uyumlu estetik ve işlevsel yüzeyler üretir. 

Belenco Mutfak Tezgahı, Belenco Tezgah Uygulama, Belenco Tezgah Fiyatları, Belenco Tezgah Usatsı, Belenco Tezgah Anadolu Yakası,

Belenco Mutfak Tezgahı Modelleri

Olağanüstü derecede sağlam ve dayanıklı olan doğal Belenco Kuvars Yüzeylerde tasarım ve teknolojiyle birleşerek günümüzün en tercih edilen yüzeylerini oluşturur. Belenco her zevke ihtiyaca ve beklentiye uygun fazklı yüzey bitişleri ile çarpıcı ve eşsiz tasarımlara imza atıyor. Parlak yüzeyleri ışıl ışıl görünümleri ile şık ve göz alıcı mekanlar yaratıyor Belenco Kuvars Yüzeyler yaklaşık %93 oranında içerdiği son derece sağlam ve dayanıklı doğal kuvars minerali ve üstün nitelikli polimerler sayesinde benzersiz bir dayanıma ve eşsiz doğal güzelliğe sahiptir.