0 Mezar Kabristan Taş Modeli | İSTANBUL MERMER
0216 592 01 57 / 0532 160 63 74

Mezar Kabristan Taş Modeli

Mezar Kabristan Taş Modeli

İstanbul Mermer Mezar Hizmetleri

Öncelikle tüm ölmüşlernize baş sağlığı diliyoruz. Sevdiklerinizi kaybemesinin acısını sizlerle paylaştığımızı belirtmek istiyoruz. İstanbul ’da ve yakın illerinde Çoklu Aile Mezar Modelleri, Aile Mezar Kabir Hizmetleri, Çoklu Aile Mezar Kabir Modelleri İstanbul İki Kişilik Aile Mezarı, gibi çalışmalarımızda birçok başarıyala  uyguladığımız istanbul mermer olarak tüm Mezar hizmetleri ile kendini kanıtlamış kurumsal firmadır.

İstanbul Mermer Mezar Çalışmaları
 
Uygulamasını yaptığımız ve yapacagımız Mezar ve kabir işlerinde öncelikli olarak müşteri memnuniyeti önemlidir.Bundan kaynaklı yaptığımız işlerde sorunsuz bir şekilde teslim ediyoruz. Mezar yapımı ve montaj istenilen mezar modeli üstünde Marmara Mezar Mermeri, Traverten Mezar Mermeri, Granit Mezar Mermeri ve Blok kalın mezar taşları kullanıyoruz. İşlerimizi kaliteli ve zamanında teslimatını yapıyoruz. Umarım işçiliğimizi şimdiden beğenirsiniz ...
 
Granit Mezar Yapımı
 
Granit Mezar modeli gövde ve baştaşı dail olmakla beraber Kaliteli Hint Graniti verde star absolute star galaxy siyah tonlarda bu modeller kullanılmaktadır. Baştaşına porselen resim veya lazer resim olarak baştaşı yazılımı kumlama olarak yazılmaktadır. İşlerimiz kaliteli, zamanında ve ucuz olarak her kesime hitap etmektedir.
 
Blok Mezar Yapımı
 
Gövde kısmında kalınlık olarak 3cm yi geçtiği zaman Blok Mezar sınıfına girer.İsteğe bağlı olarak granit şeritleri uygulanır. En kısa sürede Kaliteli bir şekilde teslimatını yapıyoruz. TEL.: 0216 592 0157
 
İstanbul Mezar Lahit Mezar Ypımı
 
İstanbul Mermer firması olarak lahit mezar yapımı imalat bölümümüzde mevcuttur. Lahit mezar mezarlıklar müdürlüğünün ruhsata tabibi olalan bir mezar modelidir. Mezarın temel kısmı 1 kat aşağıda olur yani tek kişilik bir mezarın alt üst 2 kat olarak yapılmış halidir bu uygulama tüm mezar modellerinde mevcuttur. Katlı mezar dediğimiz modelidir. Lahit mezar alt temelden başlayarak perde beton şeklinde yapılır.