0 Çimstone Dezavantajları | İSTANBUL MERMER
0216 592 01 57 / 0532 160 63 74

Çimstone Dezavantajları

Çimstone Dezavantajları

Kuvars Taş Çimstone Özellikleri
 
Tamamen yerli üretim olan çimstone hammaddesini %93’lük gibi yüksek bir orantıda tamamen doğal malzeme olan kuvarstan alır. Üretim yeri İzmir’dir. Özellikle mutfak tezgahı banyo lavoba tezgah uygulamalarında göz alıcı şık bir görüntüsahipdir. Çimstone kompakt yapısı sayesinde sıvı emmez leke tutmaz tabi olan yinede kimyasal madeleri kullanmamak lazım. Basit bir bakım ve temizlikle ilk günkü parlak yüzey görümünü korur. Bu özelikleri çimstone’u sağlam ve orjinal oluşu diğer kuvars malzemelerden daha çok talep ve kullanım sağlar. Kuvars doğadaki en sert mineral yapısına sahip taşlardan olamya hak kazanmıştır.
 
         Çimstone’a kuvars malzeme olarak çokca rakip çıkmasına rağmen sunduğu eşsiz sağlamlık ve dayanıklılık Çimstone her zaman büyük adımlarla ilerlemeye devam etmektedir. Çizilmeye ve aşınmaya karşı üst düzeyde sağlam ve dayanıklıdır. Orjinal Çimstone Mutfak Tezgahı aldığınızda alt kısmında olan lazerli modeli ve kodu olmasına dikkat edilmelidir. teknolajıye ayak uyduran ÇİN çimstone benzeri kuvars taşlar üretmektedir. Çimstone pilakasının alt kısmındaki lazer kodu yazmaktadır. Çimstone tezgah alırken dikkat etmelisiniz. Bunları yazmamdaki sebeb hergün aldığım telofonlar sıkca telde sorulan sorular orjinal çimstone nasıl anlarız gibi sorular olduğu için açıklama gereği duydum.
 
Çimstone Mutfak Tezgahı İmalatı
 
Çimstone malzemesinin kalınlığı 2cm olup plaka ebadı 305 cm 140 cm dir.kalınlığı 2 cm olduğu için daha estetik bir görüntü için 4 cm görünecek şekilde uygulanır.bu uygulama modeli yaptığımız mutfak tezgahlarının resimleri içerisinde mevcuttur.Tezgahın ön yüzeyi 45 derecelik açı ıle birleştirilmiş olup, yapılan ek görünmeyecek şekilde hazırlanır.