0 Granit Mezar Hizmetleri | Granit | Hizmetler | İSTANBUL MERMER
0216 592 01 57 / 0532 160 63 74

Hizmetler

Granit Mezar Hizmetleri

Yeni Granit Mezar Hizmetleri

                 Firma olarak uygumasını yapdığımız, Granit mezar model`lerimizi inceleyebilir, Model ve renk seçimleri konusunda bizimle 0216 592 01 57 irtibata geçebilirsiniz. Granit mezar renk seçimi genel olarak koyu tonlar granit olarak tercih edilimektedir. Mezar uygulama çalışmalarımız, İstanbul il ve ilçelerine hizmet vermekteyiz. Granit mezar fiyat aralığımız her keseye uygun olarak belirlenmiştir. Tek kişilik koyu renklerde yapdığımız mezar fiyatı ortalama 2.500 tl civarındadır.

Ölenlerin Yakınlarına Duası

Peygamberimiz (s.a..v.) buyuruyor

Sizin amelleriniz (işleriniz) ölen yakınlarınıza sunulur. Eğer hayır (sevab) ise ona sevinirler. Eğer şer (günah) İse derler ki: Allahım! Bize hidayet ettiğin gibi onlara da hidayet etmeden canlarını alma!

İstar hayır (sevap) ve şer (günah) olsun yapdığımız her emel (iş, davranışı, İman ile ölen ve azapdta olmayan yakınlarımıza sunulur. Allah yolunda güzel ameller (ibadetler)yapdığımızı haber aldıkları zaman, arkamızdan` Negüzel hayırlı evlatlar, torunlar, kardeşler, yeğenler,dostlar ve din kardeşleri bırakmışız. diye sevinip şükreder ve bize dua ederler.