0 Tadilat İşleri Sıkça Sorulan Sorular, İSTANBUL MERMER
0216 592 01 57

Tadilat İşleri Sıkça Sorulan Sorular

Tadilat İşleri Sıkça Sorulan Sorular

Tadilat & Dekorasyon işlerin de sıkça sorulan sorular, Özellikle ev tadilatı yaptıran müşteriler, ilk sorusu tadilat kaç günde biter sorusudur. Sebebi ise evi ne zaman biter teslim olacak acaba süre uzar mı günüde teslimat edilir mi hep kaygı içinde olurlar, haklıdırlar da sebebi tadilat süreci en kısa olacak şekilde planlı vaziyette devam ederse sıkıntısız bir tadilat süreci işlemektedir.

Ücretsiz Keşif Yapıyor musunuz!

Tadilat ve mutfak imalatı işlerin de keşfimiz, İstanbul içi ücretsiz olup isteyen iş sahiplerine yapılacak işlerin listesini verdiği taktirde mail veya telefon da fiyat aralıklarını bildirebiliyoruz. Şehir dışı keşiflerimiz, takdir edersiniz ki zaman kaybı açısından ücrete tabidir. Keşifleri genelde ben şahsım Özkan usta kendim yapmaktayım, istenilen ve yapılacak işler projelendirilmeden iş başlangıcı yapılmamaktadır.

İmalat Olarak Yaptığınız Bölümleriniz Nelerdir!

Uzun yıllar inşaat sektöründe olan firmamız, İmalat olarak mermer, mobilya, tezgah imalatı olarak hizmet vermekteyiz. İmalat yaptığımız ürünler arasında? Mutfak dolabı, Mutfak tezgahı, Banyo dolabı, Oda kapısı imalatı, Portmanto, Vestiyer, Gardırop, Mermer, Granit, Kuvars tezgah taşları imalat yaptığımız ürünlerdir.