0216 592 01 57

Çimstone Tezgah İmalatı

Çimstone Tezgah İmalatı

Çimstone mutfak tezgahı imalatı atölye`de yapılacak imalat aşamasında kesim ve gönye burun birleşim yerleri maksimum dayanım sağlamak için 45 açı ile kesilmelidir. Çimstone tezgah kenar kesimleri 45 den az bir açıyla kesilir, ise kenar parça kopma olasılığı göz önünde bulundurularak gönye kesimleri düzgün ve itina ile kesilmelidir. Kesim yapılan ev yerleri ve baza alın kısımları, göz hitabını ve görseli düzgün bir tezgah için kesimler gönye kesim olmalıdır. Birleşim ek yerleri temiz çıkıntısız ve paralel ve en ince ayrıntısına sulu zımpara ile yapılmaıdır. İstanbul mermer firması olarak kuvars tezgah imalatı`nda bu hassas ince ayrıntıları göz önünde bulundurarak, mutfak tezgahı imalatı ve montajı bizim işimiz diyebilme cesaretini her daim kendimizde görüyoruz, hizmet sunmaya devam ediyoruz.

Orijinal Çimstone Nasıl Anlaşılır

Orijinal çimstone mutfak tezgahı almaya kara verdiğinizde çimstone plakasının alt kısmında olan lazerli yazılım modeli ve kodu olmasına dikkat edilmelidir. Teknolojiye ayak uyduran çin ve benzeri ülkeler çimstone benzeri kuvars taşlar üretmektedir. İstanbul mermer firması olarak bu ayrıntıları yazmamdaki sebebi ise gün içinde aldığım telefonlar sıkça telefonda sorulan sorular, orijinal çimstone nasıl anlarız gibi sorular olduğu için açıklama gereği duydum. Aslına baktığımızda değişik markalar la arasında çok da fiyat farkı olmadığından, imalatçı olarak yüzümüzün kızaracağı işi yapmamak firma olarak doğrusu olanı yapmak ve müşteri ile yüz yüze gelmemektir. İşin son derece kötü tarafı müşteri haklı olarak, aldığı malzemenin garanti belgesini isteyecektir. İmalat yapan bizler istenilen belgeyi vermek zorundayız.

Çimstone Kuvars dezavantajları!

Tamamen yerli üretim olan çimstone ham maddesini %93’lük gibi yüksek bir orantıda tamamen doğal malzeme olan kuvars`tan alır. Üretim yeri İzmir’dir. Özellikle mutfak tezgahı banyo lavabo tezgah uygulamalarında göz alıcı şık bir görüntü sahiptir. Çimstone kompakt yapısı sayesinde sıvı emmez leke tutmaz tabi olan yinede kimyasal maddeleri kullanmamak lazım. Basit bir bakım ve temizlikle ilk günkü parlak yüzey görümünü korur. Bu özelikleri çimstone sağlam ve orijinal oluşu diğer kuvars malzemelerden daha çok talep ve kullanım sağlar.