0216 592 01 57

Hizmetler

Çimstone Tezgah Örnekleri

Çimstone kuvars tezgah modellerine nazaran uzun ömürlü olması ve sert bir minerala sahip olması sebebi ile büyük avantaj olarak gözden kaçmamaktadır. Çimstone tezgahlar olası kimyasal tepkimelere karşı dirençli asitli etkilere karşı güçlüdür. Leke tutmayan mükemmel yüzey cilası ve sert yüzeyi sayesinde kolayca temizlenebilen bir tezgah modelidir. İstenilen tüm özellikleri bünyesinde bulunduran çimstone rutubet ve nemlere karşı dayanımı oldukça üst safhadadır. Çimstone mutfak tezgahı fiyatları siz müşterilerimizin ekonomik bütçesini sarsmayacak şekilde belirlemeye özen göstermekteyiz.

Firma olarak tüm çimstone tezgah ve tüm kuvars tezgah modeli çeşitlerin de kış sezonu boyunca kampanya niteliğinde uygun fiyat seçenekleri ile kredi kartlarına taksit olanaklarıyla her eve çimstone tezgah anlayışıyla hizmete devam rotası aldık. Kampanya dahilinde olan mutfak tezgahının alttan yapıştırma lavabosu hediye veriyoruz. Çimstone tezgah ister üst çıkıntılı alınlı, ister 45 gönye kesim bazalı, Siz müşterimiz nasıl isterse 4 cm besili görünümlü olarak uyguluyoruz.

Orijinal Çimstone mutfak tezgahı aldığınızda alt kısmında olan lazerle yazılı modeli ve kodu olmasına dikkat edilmelidir. teknolojiye ayak uyduran, Çin devletinin çimstone benzeri kuvars taşlar üretmektedir. Çimstone plakasının alt kısmındaki lazer kodu yazmaktadır. Çimstone tezgah alırken dikkat etmelisiniz. Bunları yazmamdaki sebebi ise her gün aldığım telefonlar sıkça telde sorulan sorular orijinal çimstone nasıl anlarız gibi sorular olduğu için açıklama gereği duydum. Çimstone tezgah yapımı ve uygulamalarımız düz baza alınlı ve gönye kesim şeklindedir. Çimstone kesimlerine çok dikkat edilmelidir özellikle ek kesim yerleri 45 derece gönye kesilmelidir. Aksi takdirde çirkin bir görüntü olur. Çimstone`in kalınlığı 2 cm olduğundan imalatı besili 4 cm görünümlü yapılmadır. Mutfak tezgahlarında geneli ankastre fırın olduğu için besili kalınlık olma zorunluluğu vardır.