0216 592 01 57

Hakkımızda

Hakkımızda

İstanbul Mermer

Mermer, Granit, Çimstone, Belenco, Traverten, Mezar Şömine, Havuz, Dekor, Tadilat ve İnşaat alanlarında uzmanlaşmış kadrosu ile 1983 yılından beri uygulama ve montaj hizmeti vermektedir. Kurulduğundan bu yana müşteri memnuniyetini ön planda tutmayı amaç edinen İSTANBUL MERMER, ilk etapta sektörde bulunan mermer, granit ve çimstone ile proje , uygulama ve montaj hizmeti vermeyi hedeflemiştir.Tecrübemiz, genç ve yenilikçi yapımız, müşteri merkezli sistemlerin planlanması, üretimi ve devreye alınması aşamasında, lider firmalar arasında yer almamızı sağlamıştır.

İSTANBUL MERMER sahip olduğu bilgi ve tecrübeleri, mermer, granit sektörü başta olmak üzere, hem sektörde oluşan boşluğu doldurmayı ve hem de firmaların çağın gereklerine uygun olarak gelişmesine yardımcı olmayı amaç edinmiştir. Bu amaç doğrultusunda yapılanmasını tamamlayan; mermer, granit,çimstone ve belenco sektöründe uygulama hizmet sıkıntısı olmayan tek firma İSTANBUL MERMER`dir.

İstanbul Mermer olarak verdiğimiz hizmetlerin yanısıra Özkan Mermer ve Özkan Mutfak olarakta hizmetlerimize devam etmekteyiz. Her koşulda müşteriyi memnun etmeyi amaçlayan çok amaçlı bir firmayız. Bu bilgi ve tecrübe ışığında sizlere profesyonel anlamda yardımcı olmak ve sektörde üretimimize katma değer sağlamak arzusundayız.

VİZYONUMUZ
Kaliteli ürün ve hizmet sağlamanın temel gereklilikleri olan modern teknoloji, kaliteli ekipman ve deneyimli işgücü kullanarak, müşteri odaklı kalite politikası çerçevesinde , güçlü sinerji ile çalışmalar yapmaktır.

MİSYONUMUZ
Müşteri memnuniyeti sadece müşterinin istediği kaliteyi sağlamak değildir. Müşteri için yeni, tasarımlar geliştirmek, özellikle nihai tüketicilere hitap eden müşterilerimizin yararlanabilecekleri alternatif ürünler sunabilmektir.