0216 592 01 57

Mutfak Tezgahı İmalat Projeleri

Mutfak Tezgahı İmalat Projeleri

Mutfak tezgahı imalat ve montaj işleri aslında işini bilen premsip sahibi bir firma bu işin en iyisini yapar. Firmamız, istanbul mermer, sayız, mutfak tezgahı projelerini başarı ile uygulamasını yapan bir firma olarak, siz müşterilerimize yegane tavsiyem işin ehli firmalarla çalışınki başınız ağrımasın, Tezgah seçimi yaparken, garanti belgesi olmasına dikkat etmelisiniz. Her ticaret dalında olduğu gibi bizim sektörde`de ucuz et vardır, ucuz etin yahnisi tat vermediği bir gerçektir.

Granit Mutfak Tezgahları
Mutfak tezgahı modeli deyince akla ilk gelen, Granit mutfak tezgah modelidir` sebebi ise organik deriz ya her zaman granit de doğal bir tezgah malzemesi oluşu itibarı ile her daim tercih edilen bir mutfak tezgahı taşıdır. Bu bağlamada unutmamaız gereken doğal mutfak taşı olan granit tezgahların hakkını vermemiz gerekir, özellikle siyah renkleri tezgah imalat ve montajın da sıkça kullanılmaktadır.

Coante Mutfak Tezgahları
Kuvars coante tezgah taşlarının hatırı sayılır bir diğer özelliği ise parlak yüzeyi gözeneksiz oluşu ve bakteri üretmeyen ve üremesine de müsaade etmeyen bir özelliğe sahip olan tezgah modelidir. Coante mutfak tezgahları her yıl üretimin yeni renkler katarak ürünlerini tezgah modeli olarak çok güzel tezgahlar ortaya çıkarmaktadır. Kuvars tezgah seçimi yaparken, coante tezgahlar sizlere istediğiniz` tüm renkleri sunarak mutfağınızın şıklık ve temiz olmasını sağlamaktadır.

Çimstone Mutfak Tezgahları
Kuvars tezgah taşlarının ilk imalata ve üretim yapan` Çimstone mutfak tezgahı modelleri her daim renk seçeneklerini yenileyerek, tezgah modeli olarak sayısız tezgah modelleri sunmaktadır. Kuvars tezgah modeli çimstone İstikrarlı üretim ve imalatı ile ve çoklu renk seçeneği ile özellikle mutfakların patronu bayanların tek geçtikleri bir mutfak tezgahı modeli olmuştur.