0216 592 01 57

Komple Ev Yenileme Hizmeti

Komple Ev Yenileme Hizmeti

Komple anahtar teslim tadilat dekorasyon İşlerinde sınır tanımayan piyasa fiyatlarının altında uygun fiyat seçenekleri ile anahtar teslim tadilat hizmeti veren, İstanbul Mermer! Mobilya ve mermer özel imalat çalışmalarımızla evlerinizi baştan sona yenileyerek, Komple ev yenileme tadilat hizmetinin en kaliteli ürün seçenekleri ile siz müşterilerimize yepyeni tasarımlar sunmaktadır.

Anahtar teslim tadilat işleri yapan firma!

Anahtar teslim tadilat yaptıran müşterilerimizin, avantajı nelerdir, ilk seçenek olarak evinizi teslim edeceğiniz tadilat firması imalatçı bir firma olmasına dikkat edilmelidir, sebep o kadar önemlidir ki imalatçı bir firma sizin tüm isteklerinizi yerine getirir. Günümüz şartlarında ayrı ustalarla uğraşmak hem zaman açısından hem de işlerin tek elden çıkması sizler için çok büyük önem taşımaktadır. Evinizde yapacağınız yenilikleri ayrı firmalar ile yapmaya karar verirseniz, Tadilat işlerinin gecikmesi istediğiniz tarzda imalat ve montaj kısımlarında sıkıntılar çekebilirsiniz, Tek firma ile yapılan işler tadilat yaptıran müşteriye her zaman avantajlıdır. Bizler imalatçı firma olarak tüm uygulama yaptığımız tadilat çalışmalarını süre ve iş teslimi esas alarak çalışmalarımızı yapmaktayız.

Komple ev tadilatı işleri yapan firma!

Komple tadilat yapılacak evin anahtarı alındığı günden itibaren evin tadilat işleri stardı verilmiş olup evin tüm tadilat yapılacak yerleri müşteri ile istihare yapılıp, komple anahtar teslimi yapılan sözleşmeye istinaden baştan aşağı bütün tadilat işlemlerinin gerçekleşmesi için ilk kırılacak ve sökülecek yerlerin sırasıyla sökülerek tesisat bölümüne geçmelidir. Olmazsa olamazlardan olan elektrik ve su tesisatı komple elden geçmelidir. Komple ev tadilatı işlerinde kırım işleri bittikten sonraki süreç kırılan yerlerin alçı sıva ile sıvanıp boyaya hazır hale getirilmelidir.

Ev yenileme maliyeti ne kadar tutar?

Ev tadilatı ve yenileme maliyet masrafları hesaplama bir kaç seçenek olarak, sizlere sunulmaktadır. Komple anahtar teslim ev yenileme tadilat yapacaksanız, Tadilat fiyatları kullanılan ürün seçenekleri fiyatları değiştirmektedir. Tadilat maliyeti ve güncel tadilat fiyatlarını bire bir sizlere sunmak hem sizi hem bizi yanıltmaktadır. Aşağıda sizlere sunacağımız 3 seçenekli ev yenileme tadilat fiyatları tadilat yaptığımız daire tadilatları ile karşılaştırmanız açısından sizlere yardımcı olacaktır.

2 +1, 90 Metrekare Anahtar Teslim Ev Yenileme Fiyatları

  1. 45 m2 banyo koridor ve mutfak seramikleri uygun kalite müşteri beğenir, fayans üzeri yapıştırma yada gerekirse kırılır.
  2. 50 m2 salon ve 2 odanın laminant parke yapımı 8 mm çamsan
  3. Evin alçı yoklaması ve boyanması filli boya ile su bazlı silikonlu saten boyası kullanılacak. Tüm odalar tek renk yatak odası farklı olabilir ve evin duvarlarına komple alçı gerekirse istihare yapılıp onay alıp yapılacak.
  4. 4 Adet oda kapısı panel kapı yapılması
  5. Banyo su tesisatının yenilenmesi - Banyo turkuaz marka klozet takılması - 90×90 duşa kabin yapılması - 80 cm standart banyo dolabı yapılması - 1 adet mix 1 Adet evye, 1 adet küvet bataryası ve ara muslukların takılması
  6. Mutfak dolabı, medefe veya hayglass kapak ve kulp ve aksesuarlar müşteri beğenecek mutfak boyu 300 cm ve üst dolap yüksekliği 80 cm olarak uygulanacak.
  7. Mutfak tezgahı olarak granit mutfak tezgahı kullanılacak.