0 Tadilat İşleri & Hizmetleri | İSTANBUL MERMER
0216 592 01 57

Tadilat İşleri & Hizmetleri

Tadilat İşleri & Hizmetleri

Sektörde imalatçı bir firma olarak hizmet veren, İstanbul Mermer, Dekor tadilat dekorasyon, çalışmalarına başlamıştır. Siz değerli müşterilerimizin, Tüm ev tadilatı İş yeri tadilatı ve dekorasyon işlerinizi yılların verdiği tecrübe ile her zaman olduğu gibi büyük bir titizlikle tadilat dekorasyon hizmeti vermeye devam etmektedir.

Anahtar teslim ev tadilatı nasıl yapılır? Komple ev yenileme tadilat işine girmek istiyorsanız, Tadilat işlerinde en çok dikkat edilmesi konuların başında gelen yenilenecek evinizi anlaştığınız firma ile tadilat ve yenileme yapılacak yerlerin noksansız belirlemeniz gerekmektedir. Özellikle banyo ve mutfak bölümünü çok dikkatli bir şekilde keşif yapılması gerekmektedir. Banyo ve mutfakta yapılacak tadilatlar tüm ayrıntıları ile keşif yapılmadır. Banyo zeminin de yapılacak seramik işleri yapılmadan önce kesinlikle zemin su geçirmez izolasyon sürülüp su geçirmez bir hale getirip zemin seramiği ondan sonra yapılmadır. Banyonun pis su gideri temiz su tesisatları kontrol edilip değişmesi gereken yerleri değiştirmelidir. Tadilat yapılan eski ev mutfakların da özellikle elektrik prizleri yetersizdir, yenileme yapılan mutfaklar da mutfak dolabı arası elektrik tesisatları kullanışlı olması için muhakkak çoğaltılmalıdır.

Eşyalı ev tadilatı nasıl yapılır! Kaç iş gününde biter! Zamanla evinizin iç dizaynı zamana yenik düşebilmektedir. Ev tadilatı yapmak yaptırmak meşakatlı ve zor bir iş koludur, Özellikle ilk tadilat yaptıran müşteriler için sebebi ise tecrübeli olmadıkları için hemen bitsin gözüyle bakarlar, Tadilat işleri tam bitti derken hiç beklenmedik bir sürpriz çıkabilir, ve işin boyutunu değiştirebilir, Ev tadilatı işlerinde çok nadiren de olsa aksaklıklar olabilmektedir. Müşteri ile yapılan sözleşmeye yazılan iş bitim ve teslimi gün olarak, 3 veya 5 gün gecikmeli olma ihtimaline karşı iş sahibi ve taşeron hazırlıklı olmalıdır.