0 A dan Z ye Ev Yenileme Tadilat Firması, İSTANBUL MERMER
0216 592 01 57

A dan Z ye Ev Yenileme Tadilat Firması

A dan Z ye Ev Yenileme Tadilat Firması

Oturduğun ve hayatın çoğunu zaman olarak geçirdiğiniz dairenizi yeniliyor veya tadilat yapmak istiyorsanız. Anahtar teslim tadilat hem daha ekonomik fiyatlarla hem de profesyonel ve işin uzmanı imalatçı bir firma olursa daha iyi tek kişiyle muhatap olacaksınız. Tadilat işlerinde eskiden ayrı firma ve ustalarla ayrı ayrı uğraşmak zorunda kalırdınız o dönemler kapandı tek kişi ile bütün tadilat işlerinizi bitirebilirsiniz.

Ben firma sahibi özkan usta olarak tüm tadilat ve dekorasyon işlerinizi profesyonel ekip işin uzman ekibimizle evinizi baştan dizayn etmeye adayız. İstanbul il ve ilçelerinde! mutfak tadilatı, banyo tadilatı, ev dekorasyonu, komple ev tadilatı, ve onarım tamirat işleri sizleri üzmeden sorunsuz bir şekilde tadilatlarınızı yapıyor ve teslim ediyoruz. imalatçı bir firma olan İstanbul mermer, Tezgah ve mobilya sektörü bünyesinde barındıran bir firma olarak, Birebir yerinde özel ölçü imalatla? A, dan Z, ye Anahtar teslim tadilat işlerinizi firmamıza güvenle teslim edebilirsiniz. İster evinizin boya badanası mutfak dolabı kuvars tezgahlar olsun seramik döşeme elektrik, su tesisatı doğal gaz işleri olsun hepsini yapıyor siz değerli müşterilerimize teslim ediyoruz.

 A, dan Z, ye, Ev Tadilatı Fiyatları 2022

3+1 120 m2, Evler için öngörülen metrajlar ve yapılacak iş planı 60 m2 banyo koridor ve mutfak seramikleri uygun kalite müşteri beğenir, fayans üzeri yapıştırma yada gerekirse kırılır 65 m2 salon ve 2 odanın laminant parkesi 8 mm Evin alçı yoklaması ve boyanması filli boya su bazlı silikonlu saten boyası kullanılacak. Tüm odalar tek renk yatak odası farklı olabilir, evin duvarlarına komple alçı gerekirse müşteri ile istihare yapılıp müşteriden onay alıp komple alçı sıva yapılması ayrı şekilde hesaplanıp miktarın tahsil edilmesi? 7 adet oda kapısı yapılması, Banyo su tesisatının yenilenmesi, Banyo için, turkuaz marka klozet Takılması, 90×90 duşa kabin cam, 80 cm standart banyo dolabı aynalı, 1 adet mix 1 Adet evye, 1 adet küvet bataryası ve ara musluklar, Mutfak dolabı, membran veya akrilik kapak ve kulp ve aksesuarlar müşteri beğenecek mutfak boyu 300 cm ve üst dolap yüksekliği 80 cm olarak uygulanacak. Mutfak tezgahı olarak granit mutfak tezgahı kullanılacak. Bu şekilde yapılacak olan ev tadilatı yenileme fiyatları ortalama 200.000 TL 220.000 TL arasında maliyet değişmektedir.